Ruszyła kolejna edycja konkursu "Edukacja z Panem T.I.K-iem"

 

 

Tym razem pod hasłem "Pomyśl zanim wrzucisz - dbaj o swoją tożsamość"

 

Celem konkursu jest propagowanie wiedzy na temat bezpieczeństwa dzieci i młodzieży w sieci ze szczególnym uwzględnieniem ochrony tożsamości w sieci.

Do wspólnej zabawy zapraszamy wszystkich uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z całej Polski.

Uczniowie mają za zadanie stworzyć historyjkę obrazkową będącą przestrogą lub nauką dla rówieśników, mówiącą o ochronie swojej tożsamości w sieci oraz ochronie danych osobowych. Pracę wykonują w oparciu o pobrany ze strony konkursowej szablon. Szablonu nie można powielać (jedna praca konkursowa ma być wykonana  na jednym szablonie). 


KOMUNIKAT!

W zakładce WYNIKI KONKURSU znajduje się Agendę uroczystości zakończenia konkursu jakie będzie miało miejsce 14.05.2014r.

 

Wszystkim Uczniom i Nauczycielom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie,  przygotowanie i przesłanie historyjek obrazkowych. Nasz konkurs cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Łącznie wpłynęło aż 1472 prac. JURY konkursu ma co robić. Każda z przesłanych prac jest wnikliwie analizowana i oceniana.

Wszyscy z niecierpliwością czekamy na ogłoszenie listy laureatów. Trzymamy za Was kciuki.

 


 

WAŻNE!!!

Należy zarejestrować szkołę do konkursu (przycisk REJESTRACJA), a następnie przez stronę przesłać prace konkursowe  wraz z Kartami Rejestracji (przycisk LOGOWANIE).

Tylko tak możesz dołączyć do konkursu.

 

Wszystkim Nauczycielom i Uczniom dziękujemy za przesyłane prace konkursowe.

Jednocześnie informujemy, że możliwość rejestracji szkół i przesyłania prac konkursowych mija dzisiaj tj. 14.04.2014 o północy.


Tradycyjnie, wspiera nas technicznie zaprzyjaźniona z nami firma Synermedia. Są to młodzi, wspaniali ludzie, profesjonaliści i zarazem pasjonaci. Firma Synermedia sp. z o.o. powstała w 2011 roku z inicjatywy grupy projektantów od lat zajmujących się tworzeniem stron i aplikacji internetowych oraz marketingiem, pragnących wprowadzić nową jakość usług w tym sektorze. 

 

 


 

 

 

 

Z a p r a s z a m y  d o   w s p ó l n e j  z a b a w y !

 

Informacje o zeszłorocznej edycji konkursu, która przebiegała pod hasłem "Bezpieczny w sieci - powiedz to innym" można znaleźć na stronie www.bezpiecznywsieci.ecdl.pl

Patronaty

  PATRONAT

  Marszałek
  Województwa
  Mazowieckiego
    

 

 

 

 PARTNER

     

  PATRONAT MEDIALNY

      

...